ОСТАННІ НОВИНИ

У рейтингу губернаторів Шемчук зайняв поважне друге місце ззаду

|

Кабмін визначив найгірших губернаторів за півроку. У п’ятірку найгірших регіонів України за підсумками роботи в першому півріччі увійшли Закарпаття, Херсонщина, Волинь, Львівщина та Сумщина. Про це свідчить зведений рейтинг, складений Кабінетом Міністрів України, який мають «Коментарі».

Як випливає з документа, ефективність керівників регіонів оцінювалася за вісьмома критеріями соціально-економічного розвитку.

Так, найгірші оцінки в рейтингу отримав губернатор Сумської області Юрій Чмирь. Область посіла 27-місце за провал в таких напрямках, як державні фінанси, розвиток споживчого ринку, а також ринку праці.

Друге місце з кінця зайняв губернатор Львівщини Віктор Шемчук, «забезпечивши» відставання регіону за економічними показниками.

Волинська область посіла 25-е місце, продемонструвавши відставання в інвестиційно-інноваційній діяльності, житлово-комунальному господарстві, захисті прав дітей і за показником рівня злочинності.

Херсонщина опинилася на 24-му місці за провал в інвестиційній діяльності, захисті прав дітей, ЖКГ, споживчому ринку і т.д.

23-е місце дісталося Закарпатській області, яка показала незадовільні результати за показниками рівня злочинності, щодо захисту прав дітей, розвитку споживчого ринку.

Нагадаємо, згідно з рейтингом, складеним тижневиком «Коментарі», трійка лідерів залишилася колишньою. При цьому губернатори Чернівецької області Михайло Папієв та Волинської – Борис Климчук – змогли на одну позицію поліпшити своє становище в рейтингу, зайнявши відповідно, перше та друге місця. Колишній лідер – губернатор Вінниччини Іван Мовчан – за підсумками першого півріч опинився лише на третьому місці.

Якість роботи губернатора оцінювалося за 20-ма показниками. 

Джерело фото: PHL

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...