ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині створюють загін юних міліціонерів

|

Працівники кримінальної міліції у правах дітей розпочали формування загону юних міліціонерів Львівщини, інформує ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Як розповів т. в. о. начальника Сектору кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України у Львівській області Назарій Кобилецький, на початку цього літа було схвалено і погоджено «Положення про загін «Юний міліціонер Львівщини»», до складу якого мають увійти ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут.

«Оскільки впродовж літа усі діти були на канікулах і лише у вересні приступили до навчання, то вже зараз розпочали формувати склад загону юних міліціонерів. Сам загін розпочне функціонування у жовтні», – зауважив Назарій Кобилецький.

Відзначимо, що основними завданнями загону є: надання допомоги адміністрації ліцею (школи) і правоохоронним органам у запобіганні і недопущенні порушення громадського порядку, встановлених правил поведінки в начальному закладі, так і на прилеглій території; інформування адміністрації навчального закладу (ліцею) та підрозділів внутрішніх справ про вчинені, або ті, що готуються, злочини або правопорушення; сприяння адміністрації навчального закладу (ліцею) в проведенні заходів, направлених на підтримку правопорядку в навчальному закладі та  на прилеглій території.

Реклама партнерів

Для виконання своїх завдань, учасники загону мають низку визначених прав. Серед них, зокрема: участь у забезпеченні охорони громадського порядку спільно з працівниками органів внутрішніх справ; допомога адміністрації навчального закладу (ліцею) у підтриманні громадського порядку під час проведення загальних заходів, під час перерви, навчальних занять та після їх закінчення, як на території навчального закладу (ліцею), так і на прилеглій території.

Важливим моментом при визначенні завдань юних міліціонерів було надання їм повноважень вносити до адміністрації навчального закладу (ліцею) пропозиції щодо запобігання адміністративним правопорушенням і злочинам на території навчального закладу так і на прилеглій території, встановлювати причин та умови, що сприяють їх вчиненню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...