ОСТАННІ НОВИНИ

Де отримати інформацію про особу, з якою втрачений зв`язок

|

Отримати інформацію про особу, з якою загубили зв’язок, можна лише через офіційне звернення у службу розшуку Товариства Червоного Хреста і в правоохоронні органи. Про це інформує прес-служба Головного управління Державної міграційної служби України.

Із 1 червня 2010 року набув чинності Закон України «Про захист персональних даних» № 2297-VI. Згідно із законом жодна особиста інформація, що знаходиться у розпорядженні відділу адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України у Львівській області (адресно-довідкове бюро), не може бути надана приватній (третій) особі на її прохання. Доступ до такої інформації мають лише правоохоронні органи: працівники суду, СБУ, міліції, прокуратури, митниці, військові правоохоронні структури. Їм такі відомості надаються лише після обґрунтованого письмового звернення.

«Нагадати про прийняття Закону нас змусила чимала кількість звернень на «гарячу лінію» та у відділ адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України у Львівській області.

Люди намагаються віднайти родичів, близьких із якими з різних причин втрачено зв`язок. Для розшуку людини, яку прагнете знайти, необхідно звернутись із заявою в службу розшуку Товариства Червоного Хреста та у міліцію. За запитами цих служб Державна міграційна служба повідомить тих, кого ви розшукуєте, що ви бажаєте з ними зустрітись. Якщо особи, яких ви розшукуєте, погодяться, ви зможете відновити втрачені родинні зв’язки.

Реклама партнерів

Особисто у відділі адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України у Львівській області можна отримати інформацію лише стосовно себе, пред’явивши документ, що посвідчує особу», – повідомляють у прес-службі ГУ ДМС України у Львівській області.

Зокрема, можна отримати довідки:

про підтвердження реєстрації;

про підтвердження зняття з реєстрації;

для реєстрації дітей віком до 14 років (першої реєстрації), якщо батьки зареєстровані за різними адресами.

Довідково: Відділ адресно-довідкової роботи (Адресно-довідкове бюро) є структурним підрозділом Головного управління Державної міграційної служби України.

Адреса відділу адресно-довідкової роботи:

м. Львів, вул. Окуневського, 1.

Телефон: 252 19 72.

Графік роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер – 9.00 -18.00

П’ятниця – 9.00 – 17.00

Обідня перерва – 13.00 – 14.00

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...