ОСТАННІ НОВИНИ

До Дня незалежності України відбудеться сходження на гору Маківка

|

25 серпня 2013 року в програмі відзначення 22-ї річниці проголошення Незалежності України, відбудеться обласний спортивний захід з оздоровчого туризму – сходження на гору Маківка (958 м) за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Захід організовано управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за підтримки управління з питань освіти, молоді та спорту Сколівської райдержадміністрації.

У сходженні візьмуть участь збірні команди міст обласного значення та усіх районів області. Склад основної команди: 5 осіб (незалежно від статі, категорія „Дорослі”, вік – 1995 р.н. та старші), 5 осіб (незалежно від статі, категорія „Ветерани”, вік – 1973 р.н. та старші) та 1 представник. Також у заході можуть взяти участь усі бажаючі.

Приїзд на місце старту – с. Пшонець Сколівського району 25 серпня до 12.00 год.

Організований початок сходження розпочнеться о 13.00 год. Орієнтовна тривалість – до 1 год. 30 хв.

Урочиста церемонія з підняттям Державного Прапора України відбудеться о 14.30 год. на горі Маківка, біля Пантеону загиблих Українських січових стрільців у першій світовій війні.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...