ОСТАННІ НОВИНИ

Майже 7,5 тис маленьких львів’ян цьогоріч вперше підуть до школи

|

Львів готується до нового навчального року. 7340 першачків вперше сяде за шкільні парти цього року. Це приблизно на 300 більше, ніж у минулому. У 2012 році вперше до школи пішло 6938 дітей. Про це інформує прес-служба Львівської міськради з посиланням на управління освіти ЛМР.

Цьогоріч усі школи планують розпочати навчання з повноцінними першими класами. За вимогами санстанції клас не може формуватись з більш, ніж 30-ти учнів, навчання у такій переповненій групі буде неефективне, натомість нижньої межі немає. Проте і замало учнів у класі, також недобре, кажуть в управлінні освіти.

«Ми працюємо над тим, щоб діти йшли у повні класи, де не менше 20-ти учнів. Цього року у всіх школах такої мети ми досягнули. Проблема лише з однією 71-ю на вул. Дорога Кривчицька. Також не можемо формувати класи школи-інтернату, там якщо повинно вчитись лише восьмеро дітей, то, звичайно, такий клас буде діяти», – розповідає Оксана Росипська, заступник начальника управління освіти ЛМР.

Проте, це не остаточні висновки, оскільки часто батьки подають заяви у кілька шкіл одразу, і вже безпосередньо перед першим вересням, вирішують  де саме вчитиметься їхня дитина. Найпопулярнішими серед львів’ян є школи спеціалізовані чи профільні, де певні предмети вивчають за поглибленою програмою.

Реклама партнерів

«Найчастіше батьки хочуть, аби їхні дітки вчились у  школах спеціалізованих, особливо з поглибленим вивченням англійської мови. Серед таких – 53, 81, 4, школа ім. В. Симоненка, «Джерельце», «Світанок», та звичайна загальноосвітня 36-та школа» – каже Оксана Росипська.

 Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...