ОСТАННІ НОВИНИ

Де хоронити тварин у Львові

|

Львівське комунальне підприємство «Лев» приймає від мешканців трупи домашніх тварин, які опісля будуть утилізовані на спеціальному підприємстві. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як вказано у повідомленні, згідно з «Правилами облаштування і утримання діючих худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України», заборонено поховання трупів тварин. Відповідно до Закону України «Про відходи» утилізація трупів тварин може здійснюватися виключно на спеціалізованих підприємствах.

«Самостійно поховати тварину не можна – це заборонено законом, це також небезпечно і для самих мешканців, які ховають тварину на власному городі, здебільшого там є приватне господарство, там є криниці, ґрунтові води і наслідки можуть бути негативними», – зазначив Олег Юзьків, в.о. начальника ветеринарного відділу.

Відтак, ЛКП «ЛЕВ», основним напрямком діяльності якого є відлов безпритульних тварин з метою регулювання їх кількості та збір трупів тварин, уклало угоду на утилізацію трупів (підібраних та евтаназованих тварин) з Жовківською філією державного підприємства «Укрветсанзавод», що знаходиться за адресою: Львівська область, Жовківський район, с. Воля-Висоцька.

Реклама партнерів

«Власник може привести до нас тварину, наш ветеринарний лікар в обов’язковому порядку оглядає труп тварини, пише висновок, після цього тварину зважують і поміщають у холодильну камеру», – зазначила Наталія Улична, ветеринарний медичний лікар ЛКП «Лев».

Статутом ЛКП «ЛЕВ» передбачено збір трупів домашніх тварин. Послуги з утилізації трупів домашніх надаються з 15 липня 2013 року. Розроблено калькуляцію витрат з утилізації та послуг оформлення трупа тварин, яка затверджена наказом департаменту житлового господарства та інфраструктури від 11 липня 2013 №310, відповідно до якого:

– послуги з оформлення документів на одного трупа домашньої тварини становить 37 грн з ПДВ;

– вартість утилізації 1 кг трупа домашньої тварини – 2,02 з ПДВ.

До прикладу, утилізація одного трупа середньої собаки вагою 30 кг коштуватиме близько 98 грн, а кота вагою 4,5 кг становить понад 46 грн.

Мешканців, які хочуть утилізувати труп домашньої тварини, просять звертатись в ЛКП «Лев» за адресою: вул. Промислова,56, тел. 252-30-41.

Нагадаємо, в майбутньому притулку для тварин (Рясне-1) планується будівництво крематорію для утилізації трупів тварин. Крематорій буде збудований відповідно до всіх ветеринарно-санітарних норм.

Станом на сьогодні ведеться розробка проектно-кошторисної документації для будівництва притулку. На сьогоднішній день готова стадія документації – ескізний проект. Ведеться робота з підготовки стадії робочого проекту проектно-кошторисної документації на будівництво муніципального притулку. Завершення заплановано до кінця літа 2013 року. 

Фото: 3oko.com.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...