ОСТАННІ НОВИНИ

Шахту на Львівщині передумали приватизовувати

|

Кабінет міністрів України виключив 11 шахт з переліку об´єктів державної власності, що підлягають приватизації в 2012-2014 роках

Про це свідчить опублікований на офіційному сайті уряду текст постанови Кабінету міністрів України № 507 від 17 липня 2013 року.

Згідно з документом, із списку підприємств, що підлягають приватизації, уряд виключив 6 шахт у Донецькій області. Зокрема, шахту «Ясинівська-Глибока» (Макіївка), шахту ім. Кірова (Макіївка), «Родинська» (Димитров), шахтоуправління ім. Лутугіна (Торез), шахту «Ударник» (Сніжне) і шахту «Моспінська» (Моспине).

Також виключені зі списку чотири шахти в Луганській області: шахта «Крепінська» (Антрацит), шахта ім. Капустіна (Привілля), «Привольнянська» (Привілля) і «Новодружеська» (Новодружеськ).

Реклама партнерів

Згідно з постановою уряду, також не підлягає приватизації шахта «Візейська» у Сокальському районі Львівської області.

Разом з тим до переліку об´єктів для приватизації додано шахтоуправління імені С. М. Кірова (Макіївка, Донецька обл.)

Нагадаємо, в затверджений урядом перелік вугледобувних підприємств, що підлягають приватизації в 2012-2014 роках, раніше входило 66 державних шахт, розташованих в Донецькій, Луганській, Львівській та Волинській областях.

Як повідомляли «Коментарі», за даними Міненерго, за січень-червень 2013 збитки від випуску товарної продукції державними вугільними підприємствами без урахування коштів державної підтримки, склали 7,24 млрд грн, збільшившись на 1,99 млрд  грн  порівняно з відповідним періодом 2012 року.

 

 

 «Коментарі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...