ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині хочуть створити соціальний інтернет-магазин

|

Департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА спільно  із Сокальською агенцією регіонального  розвитку започатковує нову соціальну  ініціативу – «Створення соціального  інтернет-магазину». Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Метою цієї ініціативи є сприяння розвитку соціального підприємництва, допомога громадським організаціям, соціально -орієнтованим підприємствам, інституціям, особам з обмеженими фізичними можливостями здійснювати промоцію виробленої ними продукції через інтернет.

Серед основних завдань створення такого інтернет-магазину:

1. Популяризація та розвиток  соціального підприємництва.

Реклама партнерів

2. Розвиток соціальної відповідальності  серед бізнесу та громади Львівщини.

3. Допомога громадським організаціям  та особам з інвалідністю у  розвитку їх талантів, реалізації  ідей, здоровій конкуренції на  ринку праці, покращенні їх  матеріального становища.

Як  зазначають у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості, на Львівщині є чимало організацій  та інституцій, які залучають до трудової адаптації людей з обмеженими можливостями, шукають шляхи активізації  та підвищення їх рівня соціальної й трудової реабілітації.

Переважно громадські організації займаються проведенням навчань, тренінгів, професійних  курсів. Чимало з них виготовляють вироби ручної роботи: з бісеру, лози, деревини, вишивки, художні роботи на склі тощо. До виробництва залучаються  й особи з особливими потребами, для яких це один із способів інтеграції в суспільство та можливість отримати доходу.

Проте на сьогодні часто виникає проблема промоції та збуту виготовленої продукції. Саме тому проект створення інтернет-магазину покликаний сприяти професійному розвитку соціальних підприємців, аби соціальність була додатковою конкурентною перевагою  при просуванні свого товару чи послуги.

Зазначимо, що першим кроком до реалізації цієї соціальної ініціативи є формування бази даних  для розміщення інформації про вироби та послуги громадських організацій  та окремих приватних осіб в т.ч  з особливими потребами. Саме тому запрошуємо до співпраці та партнерства зацікавлені  організації та громадян.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...