ОСТАННІ НОВИНИ

“Підкамінь” має бути безалкогольним, нагадує Ірина Сех

|

Народний депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірина Сех звернулася до голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука та начальника ГУ МВСУ у Львівській області Олександра Рудяка із депутатським зверненням, в якому просить забезпечити виконання рішення сесії Львівської обласної ради щодо заборони продажу алкоголю під час масових заходів, які фінансуються з обласного бюджету. Про це повідомляє прес-служба ЛОО ВО “Свобода”.

Зокрема, йдеться про фестиваль «Підкамінь», на якому раніше продавали спиртні та слабоалкогольні напої.

Як зазначає народний депутат, до неї неодноразово надходили скарги щодо продажу алкоголю і тютюну під час проведення фестивалю «Підкамінь». «Зважаючи, що основною аудиторією фестивалю є молодь, така стурбованість цілком виправдана, – зазначає Ірина Сех. – Неправильно, коли захід, який має на меті популяризацію української культури, водночас допускає вживання алкоголю».

Народний депутат нагадує, що проведення етнофестивалю «Підкамінь» фінансово  підтримала Львівська обласна рада своїм рішенням «Про затвердження уточнених основних заходів на 2013 рік Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2014 роки». А згідно з ухваленою Львівською обласною радою Комплексною програмою профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011-2014 роки під час масових заходів, які фінансуються з обласного бюджету, продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів заборонено.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...