ОСТАННІ НОВИНИ

Врадіївські міліціонери-ґвалтівники почали свідчити проти своїх

|

Затримані міліціонери-ґвалтівники Дмитро Поліщук та Євген Дрижак, які раніше погрожували “здати всіх, якщо їх не відмажуть”, записали на телефон відкрите звернення у ЗМІ.

Про це повідомляє “Миколаївський оглядач”, подаючи розшифровку звернення.

Зокрема, затримані повідомили:

“Журналісти і політики! Не треба піднімати собі рейтинг на нашому ділі!

– Ми були і при “помаранчевих”, і при “біло-блакитних”!

– Наша система прогнила вже давно!

– Ми зобов`язані возити данину в Миколаївське УМВС щомісяця, а якщо треба терміново, то нам дають одну ніч для збору певної суми грошей!

– Відділ внутрішньої безпеки ВВБ почав продавати зібрані справи злочинцям, тобто якщо оперативники УДСБЕЗ збирають матеріал на фермера чи іншого бізнесмена, то вони зобов`язані повідомити про це представнику ВВБ, колишньому працівнику БЕЗ, той зі своїм керівництвом дзвонять бізнесменові і кажуть ціну, якщо той погоджується, то справу повинні знищити, а якщо працівники УДСБЕЗ чинили опір, їх просто підставляли і виганяли в кращому випадку, також ВВБ під себе “підім`яло” все.

– Дозвільна система – це ласий шматочок. Є план. З усіх власників зброї під будь-яким приводом збирати гроші, чи то це відстріл гільз, то рушницю чи пістолет був неправильно зареєстрований і тепер треба відібрати і все по-новому “вирішити”.

– Дільничні повинні збирати данину з продавців наркотиків та самогону щомісяця, тому за останній час в селах в кілька разів зросла кількість торгівельників “коноплями” і самогоном.

– Заступник начальника УМВС України в Миколаївській області з кадрів Юрій Чернега налагодив систему отримання грошей за грамоти, звання, медалі, заохочення та отримання нової посади.

– Заступник начальника УМВС України в Миколаївській області з громадської безпеки Анатолій Марчук налагодив систему отримання грошей з райвідділів. А саме: дільничні повинні приносити зібрану данину заступнику начальника з громадської безпеки РВВС, а ті вже везуть Марчуку, так само інспектори дозвільної системи везуть начальнику дозвільної системи УМВС України в Миколаївській області Володимиру Никорі, а той вже Анатолію Марчуку.

Така ж схема у Юрія Чернеги, заступники начальників РВВС з кадрів: збирають данину з працівників міліції за грамоти, звання, посади, “очищення” особистої справи тощо.

– Слідчі та оперативники карного розшуку мають для показника вішати справи на невинних людей, які не платять данину, а якщо справа не прибуткова, то на роботягу або бомжа.

– Багато фактів, що самі міліціонери курять коноплю і навіть вбивали людей, але всіх змушують мовчати!

Головне цифри, цифри! У селах багато людей, на яких можна все повісити, все, що хочеш. Слідчий може такі “чудеса” намалювати, а місцева прокуратура нас завжди підтримає, тому що нам іноді трапляються їхні родичі. Тому прокуратура з нами ніколи не сваритися.

Якщо громадськість вимагає звільняти і карати нас, так треба звільняти всіх виконавців і замовників системи!”

 tvi

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...