ОСТАННІ НОВИНИ

Під час Форуму видавців відбудеться школа літературної критики і книжкової журналістики

|

У межах 20-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» уже вдруге відбуватиметься проект «Контекст», спрямований на розвиток літературної сфери в Україні. Відтак, організатори запрошують охочих взяти участь у школі літературної критики і книжкової журналістики. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

Якщо минулого року «Контекст» був сфокусований на менеджменті літератури, то цього разу заходи проекту спрямовані на літературну критику та книжкову журналістику.

«Ця сфера, на нашу думку, потребує активізації та пожвавлення, молодих фахівців та ширшого кола зацікавлених осіб», – розповідають організатори Форуму.

Проект включає дві складові: навчально-дискусійну, під час якої молоді критики і журналісти відвідають унікальні воркшопи від експертів з іноземних країн та візьмуть участь у дискусіях навколо проблематики книжкової журналістики в Україні; і практичну, де кожен учасник представить робочий матеріал, виготовлений власне протягом проекту (у текстовому і відео-форматі) – інтерв’ю з одним із гостей фестивалю або аналітичний матеріал про подію чи книжку, представлену на Форумі.

Реклама партнерів

Щоб зголоситись до участі у проекті, потрібно надіслати:

Заповнену заявку, яку слід скачати за посиланням http://ge.tt/56VNFjj/v/0?c.

Опубліковану рецензію чи матеріал, який стосується сучасної української літератури, актуальних перекладів українською мовою, книжкової тематики загалом (слід вказати місце публікації чи посилання на неї).

Мотиваційний лист (2000-3000 знаків), в якому автор повинен представити власне бачення майбутнього розвитку книжкової журналістики/літературної критики в Україні, а також зазначити особистий внесок у цей розвиток.

Портретне фото (у форматі JPG, розміром від 1 до 3 Мб).

Умови:

Повний комплект матеріалів слід надіслати на [email protected] з поміткою «КОНТЕКСТ» до 3 липня 2013 року.

Вік учасників не повинен перевищувати 30 років.

Розглядатимуться лише повні комплекти матеріалів.

Розглядатись будуть матеріали українською мовою або мовою національних меншин з українським перекладом.

Подача заявки є автоматичним зголошенням до участі у першому етапі проекту, що відбудеться 11-15 вересня у Львові. Організатори забезпечують проїзд та перебування учасників на вказаний період.

Заявки будуть оцінюватися кваліфікованими фахівцями у царині літератури. Оголошення результатів відбору відбудеться 1 серпня 2013 року.

Учасників, які успішно пройдуть конкурсний відбір, буде повідомлено електронною поштою.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...