ОСТАННІ НОВИНИ

Україну струсонув землетрус силою 5 балів

|

24 червня о 00:25 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення, від мешканців міста Кривий Ріг про підземний поштовх.

За інформацією найближчих сейсмічних служб: відділу сейсмології інституту геофізики  Академії наук України (м. Сімферополь, АР Крим) та Державного космічного агентства Головного центру спеціального контролю (смт Городок, Київська область) зафіксовано сейсмічну активність силою від 4 до 5 балів за шкалою «Ріхтера».

Землетрус не перевищив фонової сейсмічності міста.

Повідомлень про руйнування або пошкодження будівель, транспортних комунікацій, ліній електрозв’язку, загиблих та постраждалих не надходило.

Реклама партнерів

Підрозділами ДСНС України проведено об’їзд міста. Не зафіксовано створення потенційної загрози об’єктам економіки та життєдіяльності або їх функціонуванню.

Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області спільно із інститутом геофізики Академії наук України та Державним космічним агентством Головного центру спеціального контролю встановлюється точна інформація щодо глибини поштовху та епіцентру сейсмічної активності.

За попередніми висновками фахівців, життю та здоров’ю громадян нічого не загрожує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...