ОСТАННІ НОВИНИ

Чим займаються нардепи на сесії

|

Фотограф Макс Левін на своїй сторінці у мережі Facebook виклав фотографії того, як депутат від ПР Артур Мартовицький під час засідання сесії замовляє собі вечерю, але “не просту, а золоту”, пише iPress.
Депутат ПР Мартовицький Артур Володимирович замовляє на вечерю плато де Фромаж по 530 грн за порцію, пармську шинку по 585 грн, фуа-гру під вишневим соусом по 350 грн. Вечеря на 17.00 годину, 20-числа – якраз під час вечірнього пленарного засідання. «Смачного, Артур Володимирович!», – написав Макс Левін.
У коментарях до фотографій користувачі підрахували, що відвечеряє пан Мартовицький на 1633 грн, що приблизно дорівнює місячному доходу пенсіонера-інваліда, і то не кожного. Окрім того, депутати отримують зарплату за роботу під час засідань сесій ВРУ.

Нагадаємо, нещодавно журналісти зацікавились коштами на харчування дітей у сиротинцях. В офіційній відповіді на запит йшлося про те, що державним бюджетом України у 2012 році на харчування однієї дитини на добу було передбачено в залежності від форми сиротинця 2-5 грн.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...