ОСТАННІ НОВИНИ

Археологічні дослідження на Пекарській пропонують провести до липня

|

Як розповів голова Личаківської районної адмінінстрації Іван Лозинський, археологічні дослідження на вул.Пекарській археологіам пропонують провести до 1 липня цього року.  Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«В центральній частині міста можна копати будь-де і знайти ті чи інші артефакти. Така історія. Така специфіка всіх історичних міст світу. Я зацікавлений, щоб якомога глибше це все пізнати і зрозуміти. Але я також буду просити археологів мати повагу до ремонтників, щоб ми вклались у графіки», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Поки угода з археологами не укладена. Вже тиджень вони ні угоди на підпис не приносять, ні робіт не проводять. Ми пропонуємо їм закінчити дослідження до 1 липня, щоб ремонтники продовжили свої роботи», – зазначив Іван Лозинський.

За його словами, роботи на ремонтні роботи на вулиці тривають, за винятком ділянки довжиною 30м, де мають провести археологічні дослідження.

Реклама партнерів

Нагадаємо, вул.Пекарську ремонтують на ділянці від вул.Туган-Барановського до вул.Чехова.

На цій ділянці львівський журналіст Дмитро Кумар знайшов рештки бізонів і турів, якіц зникли 400 років тому, а таккож залишки посуду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...