ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч на Львівщині створять 4 тисячі нових місць у дитсадках

|

У 2013 році в Львівській області передбачено збільшити мережу дошкільних навчальних закладів на 35, в тому числі 31 шляхом реорганізації шкіл у навчально-виховні комплекси «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» та додатково охопити дошкільною освітою до 4 тис. дітей. Про такі плани голова Львівської обласної Віктор Шемчук держадміністрації сповістив учасників Всеукраїнської селекторної наради, яка відбулась сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА

Варто зазначити, що потреба області в охопленні дітей дошкільними навчальними закладами становить 6100 місць. «На виконання нових соціальних ініціатив Президента України в області вживаються відповідні заходи щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Але навіть при створенні 4 тис. нових місць у ДНЗ, в нас залишається ще черга більше, ніж 2 тис. дітей. Тому облдержадміністрація й надалі буде активно працювати в цьому напрямку», – сказав В.Шемчук.

Зі свого боку віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул дав доручення голові ОДА подати в Міністерство освіти й науки України графік розширення мережі ДНЗ  із зазначеними школами, закладами освіти та приміщеннями, на базі яких буде створено додаткові місця, а також вказати терміни виконання.

Під час Всеукраїнської селекторної наради розглядались також питання щодо впровадження у регіонах системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування їх у дошкільні навчальні заклади та підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період, зокрема забезпечення всіх навчальних закладів внутрішніми туалетами.

Як наголосив Олександр Вілкул, створення електронної системи реєстрації дітей дасть змогу більш ефективно контролювати кількість дітей, які потребують охоплення дошкільною освітою, а також прогнозувати наповнення ДНЗ.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...