ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зустрілися заступники голів оборонних відомств України та Польщі

|

17 червня у Львові в Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зустрілися військові делегації на чолі із першим заступником Міністра оборони України Олександром Олійником та заступником Міністра національної оборони Республіки Польща Робертом Купецьким. Про це повідомляє регіональний медіа-центр МО України.

У ході візиту гості оглянули об’єкти навчально-матеріальної бази військового навчального закладу, а згодом сіли за стіл переговорів віч-на-віч.

Під час зустрічі розглядалися декілька питань, які стосуються стратегічного розвитку подальшої співпраці військових відомств обох країн. Зокрема, як відзначив під час брифінгу перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник, подібні робочі зустрічі відбуваються доволі часто, як на території України, так й на території Польщі. Мета таких зустрічей – підготовка та опрацювання питань, які виносяться згодом на рішення голів оборонних відомств обох країн. Високопосадовець також відзначив, що одна з найближчих зустрічей між Міністром оборони України та Міністром національної оборони Республіки Польща відбудеться буквально за два тижні.

«Я дуже радий, що існує співпраця між нашими відомствами, – відзначив заступник Міністра національної оборони Республіки Польща Роберт Купецький. – Було цікаво відвідати Академію Сухопутних військ у Львові, де я побачив високий рівень підготовки майбутніх офіцерів яких готують на рівні стандартів армій провідних країн світу. До того ж, мені відомо про партнерські стосунки вашої військової академії та аналогічного військового навчального закладу у польському місті Вроцлав. Також, представники оборонного відомства Республіки Польща зараз працюють у групі військової освіти в НАТО. Ми прагнемо підтримати співробітництво у галузі військової освіти із Україною. Для цього є хороші перспективи».

Реклама партнерів

Військові високопосадовці обох країн також підтвердили, що під час роботи делегацій обговорювалось питання створення спільного українсько-польського підрозділу.

«Це питання не є новим, Воно активно опрацьовується вже декілька років. І ми говорили про те , що остаточно процес має завершитись вже у цьому році», – зазначив перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник.

Окрім того, сторони обговорили створення у Львові на базі колишнього військового містечка «Центру польської культури та європейського діалогу». Представники оборонного відомства України відзначили, що ними зроблено усе для передачі цілісного майнового комплексу військового містечка з фондів Міністерства оборони України на баланс міста Львова. Представники польської сторони відзначили, що відкриття культурного центру польської громади вони планують провести не пізніше 2014-го року.

Фото: Львівський медіа-центр Міноборони України 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...