ОСТАННІ НОВИНИ

Заблоковано рахунки українського WebMoney

|

11 червня в київському офісі системи інтернет-розрахунків WebMoney.UA пройшов обшук, а також заблоковані рахунки на 60 мільйонів гривень. Про це повідомило обізнане джерело, що побажало залишитися неназваним, передає “ЛІГАБізнесІнформ”

Згідно з повідомленням, столичний офіс компанії знаходиться біля ст. м. “Лівобережна”. За інформацією джерела, були вилучені електронні носії інформації (сервера) компанії.

Крім того, обшуки пройшли в квартирах декількох топ-менеджерів компанії.

Як повідомляє видання, інформацію про візит податківців підтвердив один зі співробітників охорони офісного центру, в якому орендує приміщення компанія.

Як зауважив співрозмовник, “я такого ніколи не бачив, їх було кілька десятків”.

За його словами, візитери пред`явили “посвідчення співробітників податкової”.

Варто нагадати, що у компанії WebMoney.UA давній негласний конфлікт з НБУ.

З 2009 року регулятор відмовляється погоджувати правила роботи даної системи інтернет-розрахунків в Україні. У жовтні 2012 року парламент прийняв закон, що посилює контроль за функціонуванням систем “електронних грошей”. Емітувати їх відтепер можуть лише банки.

12 червня глава департаменту зі зв`язків з громадськістю WebMoney Маргарита Ормоцадзе підтвердила факт проведення податкової перевірки в компанії.

За її словами, перевіряючі вилучили “тестове комп`ютерне обладнання”. Вона не підтвердила і не спростувала факт проведення обшуку житла топ-менеджерів WebMoney.UA. На даний момент адвокати з`ясовують законність і правомірність дій податкової.

Власником і адміністратором системи є зареєстрована в Лондоні компанія WM Transfer Ltd (на офіційному сайті немає інформації про фізичних осіб – власників компанії). Зобов`язання компанії WebMoney.UA в Україні гарантує ТОВ “Українське гарантійне агентство”.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, Міндоходів домоглося блокування на пов`язані з компанією електронні платежі Web Money на рахунках 60 млн гривень.

“Співробітники Головного оперативного управління спільно з колегами Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів виявили значні порушення в роботі ТОВ “Web Money Transfer” на території України”, – йдеться в повідомленні центрального офісу.

У ньому наголошується, що в даний час на банківських рахунках підприємств, що входили до злочинну схему, заблоковано понад 60 млн гривень.

Економічна правда

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...