ОСТАННІ НОВИНИ

Шемчук порадив Потюкові вийти зі стану інтриганства

|

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук влаштував публічну «виволочку» начальнику управління хорони культурної спадщини і культурних цінностей ЛОДА Валерію Потюку.
Шемчук перебив доповідь Потюка і заявив, що той мав би вийти «зі стану інтриганства» та поводитися як державний службовець.
Таку різку реакцію очільника обласної адміністрації викликали недавні публічні коментарі Потюка щодо можливого виключення Львова зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
«Ви маєте право давати приватну оцінку. Але я не радив би вам давати приватні оцінки щодо можливих дій ЮНЕСКО. Раджу вам вийти зі стану інтриганства, адже ви державний чиновник. Не може керівник департаменту розповідати, що робиться у Києві і що має робити Київ. Ви розберіться зі своїм господарством», – заявив Шемчук і додав, що Потюка притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
За словами Шемчука, він не має персональних негараздів з Потюком, а тільки прагне, щоби його підрозділ активно працював.
«Я не маю персональних негараздів з паном Потюком, але я хочу, щоб цей підрозділ працював. Минув рік, через приватні амбіції ми не маємо органу з охорони культурної спадщини у Львові. А торік на це були виділені кошти. Чомусь ми у Львові ділимо культурну спадщину на ту, яка подобається Потюку, і на ту, яка не подобається Потюку», – зазначив Шемчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.