ОСТАННІ НОВИНИ

Літній графік Львівської залізниці: не скасовано жодного поїзда

|

Із введенням нового графіка руху пасажирських поїздів на 2013 – 2014 роки Львівська залізниця не скасовувала жодного поїзда, лише внесла деякі корективи у графік. Про це повідомляє прес-центр ДТГО “Львівська залізниця”.

Зокрема, поїзд  №667/668 Ковель – Чернівці не курсуватиме лише влітку, оскільки в цей період він практично порожній, адже його основні пасажири – студенти, у цей час перебувають на канікулах.

Згідно з проведеним аналізом пасажиропотоку за 2012 рік прямий пасажиропотік у поїзді № 668/667 з Ковеля до Чернівців, Івано-Франківська, Львова та Луцька склав за рейс в середньому 22, 25, 53 та 24 пасажири. Вивільнені вагони цього поїзда будуть задіяні для перевезень пасажирів у кримському напрямку поїздом №296/295 Чернівці – Івано-Франківськ – Сімферополь, який має значно більший пасажиропотік влітку.   

З 1 вересня (з початком навчального року) поїзд відновить свої рейси на маршруті Ковель – Чернівці. В осінньо-зимовий і весняний період він курсуватиме через день, оскільки в середньому наповненість поїзда складає 35%. Тобто в п’ятницю і неділю він заповнюється, а в інші дні він курсував практично порожній.

Улітку 2013 року сполучення Ковель – Львів – Івано-Франківськ – Чернівці буде забезпечуватися з пересадкою у Львові поїздами №141/142 Київ – Львів, №608/607 Чернівці – Львів, №59/60 Москва – Софія та №136/135 Одеса – Чернівці.

Крім того, на дільниці Львів – Луцьк – Ківерці курсуватимуть приміські поїзди, які повністю задовольняють наявний пасажиропотік.

Також на вказаному напрямку продовжить курсувати рейковий автобус № 802/801 Львів – Ківерці, якому було продовжено маршрут від Луцька до Ківерців. Він курсує за маршрутом Львів – Луцьк – Ківерці – Львів за попереднім графіком – щоденно (окрім вівторка і середи) за маршрутом Львів – Ківерці, та крім середи і четверга у зворотному напрямку.

Маршрут поїзда №6379/6380 Ківерці – Підзамче – Ківерці обмежено до станції Сапіжанка, адже його основний пасажиропотік був саме до цієї станції. Пасажирам, які прямуватимуть до Ківерців на станції Сапіжанка потрібно буде пересісти на поїзд №6380 сполученням Сапіжанка – Ківерці.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.