ОСТАННІ НОВИНИ

Мінкультури веде себе як страус – Садовий

|

Жодної офіційної реакції, жодного листа чи телефонного дзвінка від Міністерства культури України щодо руйнування Музею зброї «Арсенал» наразі міський голова Львова Андрій Садовий не отримував. Про це він сказав сьогодні на виїзному брифінгу.

Нагадаємо, мер Львова А.Садовий скерував до міністра культури України, прем’єр-міністра України та президента України телеграми щодо нищення пам’ятки національного значення – Музею зброї «Арсенал».

«Реакції від самого Міністерства немає. Вони чомусь глухі. Можливо вони не вбачають це за проблему. Ми буде гостріше це подавати, щоб вони зрозуміли, що це надзвичайно велика проблема, бо 95% пам’яток ЮНЕСКО знаходяться у Львові і коли у Львові легітимно з дозволу Міністерства культури починають нищити пам’ятки архітектури, а Міністерство себе як страус поводить – це не правильно», – прокоментував мовчанку Мінкультури Андрій Садовий.

Нагадаємо, на сьогодні за фактом пошкодження оборонного муру «Арсенал» розпочато кримінальне провадження. Наразі проводиться розслідування обставин руйнування пам’ятки національного значення, а також законності реконструкції і будівельних робіт на цій споруді, скеровано у Галицький райвідділ міліції. Хід провадження перебуває на контролі органів прокуратури міста Львова.

Фото: Львівський портал 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *