ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція покриває діяльність білоцерківського бандформування - Тягнибок

|

Міліція понад два роки заплющує очі на повідомлення опозиції про функціонування так званого «білоцерківського угрупування». Про це 21 травня 2013 року заявив керівник фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час обговорення доповіді міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка щодо надзвичайних подій 18 травня.

За словами лідера ВО “Свобода”, діяльність цього угруповання має очевидно кримінальний характер та спрямована на зрив виборчого процесу, перешкоджання волевиявленню громадян. Це ж угруповання відповідальне за розгром помешкання вчительки Ніни Москаленко.

Лідер фракції ВО «Свобода» наголосив, що особи, які напали на учасників акції «Вставай, Україно!» 18 травня у Києві, були причетні до низки інших заходів кримінального характеру.

«Хотів би поінформувати, що опозиція упродовж останніх двох років повідомляла МВС про функціонування так званого «білоцерківського угрупування». Її учасники брали участь у зриві виборів до місцевих рад у Василькові, вони ж були задіяні у силових акціях на виборчих дільницях. Так, 2011 року ці особи зривали вибори у Боярці, Вишневому, Софійській Борщагівці, 2012-го на їхньому злочинному рахунку – зрив виборів в Обухові. Саме ці «спортивні журналісти» брали участь у зриві роботи виборчих комісій у Києві та області. Вони ж мають пряму причетність до виселення Ніни Москаленко з її помешкання. Більше того, вони тренуються на спортивній базі Білоцерківського міжрайонного управління МВС, де є керівником управління полковник Гребенников. Невже складно для працівників органів МВС, які нібито є фахівцями, перевірити цю інформацію!» – сказав О.Тягнибок.

Попри те що адекватні відповіді на поставлені опозицією запитання до керманича МВС так і не прозвучали, спікер В.Рибак поспішив оголосити про закінчення обговорення цього резонансного питання.

 Фото: М.Дашкович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.