«Волинь» рятує «Карпати» від вильоту

|

Нічия луцької «Волині» у виїзному матчі проти «Говерли»  з рахунком 1:1 стала рятівною не лише для волинян, але й для львівських «Карпат» у плані збереження «прописки» у Прем’єр-лізі. Водночас господарі поля змушені прощатися з вищими футбольним дивізіоном.

«Карпати» на виїзді поступилися криворізькому «Кривбасові» з рахунком 2:3.  Уже «традиційно» карпатівці не змогли обійтися без двох пропущених м’ячів  до кінця першого тайму, але Зеньов спочатку скоротив розрив буквально за кілька хвилин. А потім і зрівняв рахунок після передачі Кополовця у другому таймі.

Однак господарі й не думали дарувати гостям бодай очко попри те, що жодних турнірних завдань вони не вирішували.  На 77-ій хвилині після подачі кутового Самодін головою забив третій м’яч у ворота Мисака. Відігратися гості вже не змогли.