ОСТАННІ НОВИНИ

Віктор Морозов та Батяр-бенд «Галичина» презентують у Львові новий альбом

|

 У Львові 10 травня на площі Ринок прозвучать легендарні «Тільку ві Львові», «Файдулі, фай», «Батяр я си, батяр» та інші численні батярські пісні. Від так, в рамках «Дня батяра у Львові» Віктор Морозов та Батяр-бенд «Галичина» виконають старі хіти, а також презентують свій новий альбом «Бятарський блюз». Про це повідомляють організатори заходу.

«День батяра особливо унікальне, воно не проводиться в інших містах, ну і не може, адже можливе тілько ві Львові. Це свято народилось в цьому місті, відродилось та існує до сих пір. Коли мої товариші запитують чи ще живе така львівська культура, я звісно кажу, що так, і свято День батяра цьому свідчення. Саме на цьому святі ми вперше презентуємо львів’янам та гостям міста новий альбом «Батярський блюз», – розповів Віктор Морозов, співак та композитор.

За його словами, якщо в попередніх альбомах основну частину складали інтерпретації старих батярських пісень, то в новому – винятково нові. «Позитивне ставлення до нових батярських пісень ми спостерігали одразу після виходу другого диску «Серце батяра». Деякі з них стали хітами. Спільно з Віктором Панчишиним ми написали нові батярські пісні і вже скоро ви їх почуєте».

«Найпопулярнішими героями львівських вуличних пісень завжди були батяри. Пісні у їх виконанні захоплюють своєю дотепністю, мелодійністю і танцювальним вихором. Батярські пісні створюють свою, особливу атмосферу, ніжну і нахабну, яка переносить тебе в той старовинний Львів, де прогулюючись вулицями співали, танцювали, бешкетували львівські гульвіси», – додає Петро Рачинський, лідер оркестрової групи Батяр-бенд «Галичина».

Також, упродовж свята, з 10 по 11 травня на площі Ринок, усі гості зможуть пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра, поспостерігати за роботою батярського бетонного заводу, виготовити індивідуальні зліпки рук або ніг, постріляти у батярському тирі, проголосувати за улюблений кавер-гурт та долучитись до численних галицьких гулянь. А наймолодших відвідувачів розважатимуть відомі клоуни польського театру «Wagabunda».

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...