ОСТАННІ НОВИНИ

У центрі Львова свободівці показали виставу про окупаційну війну в Україні

|

9 травня 2013 року на площі біля пам’ятника Т. Шевченкові у Львові свободівці показали виставу «Уся правда про окупаційну війну на території України». Самодіяльні актори, серед яких депутати місцевих рад від ВО «Свобода», перевдягнуті в костюми червоноармійців, енкаведистів, есесівців, показали суть Другої світової війни, в якій тирани ціною мільйонів людських життів загарбували чужі землі. Про це повідомляє прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

У першому епізоді – події 1939 року. Есесівець обнімається з енкаведистом, вони радісно про щось гомонять, а потім починають ділити Україну. На карті України вони пересувають кордони, доки не дійдуть згоди.

У другому  епізоді свободівці показали 1941 рік. «Заградзагони» енкаведистів штовхають вперед на вірну смерть простих червоноармійців. Попереду – німці, які знищують червоноармійців, позаду – енкаведисти, які кричать «За Сталіна!».

Завершили виставу події 1945 року. Війна закінчилася. Енкаведистів нагороджують бойовими орденами. Натомість про простих червоноармійців забувають, а декому чіпляють ярлики «ворога народу».


«Цією виставою ми хотіли показати правду про Другу світову війну, в  якій тирани відвойовували території, посилаючи на вірну смерть мільйони простих людей, – зазначала голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України Ірина Сех. – Для України ця війна не закінчилася 1945 року – на зміну нацистському окупанту прийшов радянський, не менш жорстокий. У ці дні ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих у цій кривавій війні, молимося за них, однак ми засуджуємо режими, які розв’язали цю світову бійню».

 Фото: прес-служба ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.