ОСТАННІ НОВИНИ

Спалювання сухої трави призвело до 90 пожеж

|

З 21 до 29 квітня 2013 року на території  області зафіксовано 90 пожеж, пов’язаних із самовільним спалюванням населенням сухої рослинності та її залишків (у тому числі 5 випадків загоряння торфу). Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Як вказано у повідомленні, найгірша ситуація з випадками порушення екологічного законодавства склалась у м. Львові, де було зафіксовано 25 пожеж, у Яворівському (16 пожеж) та Пустомитівському (8 пожеж) районах. На території області вогнем було охоплено понад29 га.

Нагадуємо, що самовільне випалювання сухої рослинності у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, випалювання стерні, луків, пасовищ, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 170 до 340 гривень на громадян та від 850 до 1190 гривень на посадових осіб.

Інспектори Держтехногенбезпеки  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, Державної  екологічної інспекції у Львівській області та працівники органів внутрішніх справ постійно моніторять стан пожежної безпеки, здійснюють рейди з метою попередження виникнення пожеж в екосистемах. Всього у період з 21 до 29 квітня складено 46 протоколів щодо притягнення до адміністративної відповідальності порушників природоохоронного законодавства.

У департаменті з питань цивільного захисту наголошують про шкоду, яка завдається довкіллю внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Тому закликаємо мешканців Львівщини запобігати виникненню пожеж в екосистемах та берегти природу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.