ОСТАННІ НОВИНИ

Азаров дав 10 вихідних на початку травня

|

У першій половині травня громадяни матимуть змогу відпочивати 10 днів, оскільки уряд рекомендував встановити додаткові вихідні. Про це УНН повідомили у прес-службі Кабміну.

Так, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів від 19 грудня 2012 року № 1043-р “Про перенесення робочих днів у 2013 році” є можливість відпочивати з 1 по 6 травня та з 9 по 12 травня.

“З метою створення сприятливих умов для святкування 1 і 2 травня — Дня міжнародної солідарності трудящих та 9 травня — Дня Перемоги, а також раціонального використання робочого часу Уряд рекомендував керівникам підприємств, установ і організацій перенести для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з: п’ятниці 3 травня — на суботу 18 травня; та з п’ятниці 10 травня — на суботу 1 червня”, – йдеться у повідомлені.

Однак це не стосується органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ. Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.

Реклама партнерів

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.