Начальник ГУ МВСУ у Львівській області Олександр Рудяк запевняє, що управління має достатньо сил та засобів, щоби не допустити провокацій під час акцій 9 травня у Львові. Про це він сказав сьогодні на брифінгу.
“Ми готуємося до будь-якого розвитку подій та маємо достатньо сил і засобів, щоби протистояти провокаціям” – наголосив начальник міліції і додав, що правоохоронці докладуть всіх зусиль, щоби забезпечити цього дня спокій галицької громади.
Також О.Рудяк зазначив, що не планується залучати до охорони правопорядку міліціонерів з інших областей, а львівська міліція діятиме згідно з чинним законодавством.
Водночас начальник обласного управління міліції сказав, що поки не має інформації про те, що до Львова можуть приїхати провокатори з інших областей.
Фото: Львівський портал







