ОСТАННІ НОВИНИ

Де і що підтопило на Львівщині

|

Рятувальники продовжують роботи щодо мінімізації наслідків весняного водопілля та недопущення істотного погіршення умов проживання людей у населених пунктах Сілець, Межиріччя та Великі Мости Сокальського району. Про це інформує прес-служба головного управління ДСНС у Львівській області.

Станом на 17:00 4 квітня підрозділами Головного управління ДСНС України у Львівській області здійснюються заходи щодо укріплення та підвищення дамб, розчистки русел рік та підмостових отворів, відкачки води з окремих підтоплених територій та споруд.

Станом на вечір 4 квітня на території області склалася наступна паводкова ситуація:

– у м. В. Мости  по вул. Старомостівська р. Рата розлилася на дорогу на 10 см. Довжина водяного дзеркала становить  20 м. На місці події працює пожежно-рятувальний підрозділ м. В. Мости, яким здійснюється  укладання мішків з піском біля житлових будинків, відкачка води з присадибних ділянок.

Реклама партнерів

– хутір Старе Городище без доїзду знаходиться 6 житлових будинків (проживає 9людей). Для забезпечення перевозки людей чергує лодка та 2 чол. 3-го регіонального центру ДСНС України з м.Дрогобича.

– с. Межиріччя підтоплено 24 присадибні ділянки.

Стрийський район:

– у с. Зарічне ґрунтовими водами підтоплено підвали господарських будівель, рівень води становить 5 – 10 см.

Жидачівський район:

Між с. Зарічна та Дубравка притокою р. Свіча підтоплено в двох місцях  дорогу  100 м та 50 м, рівень води сягає 15 см.

м.  Самбір

– по вул. Чорновола, 10 силами пожежно-рятувального підрозділу ДСНС проведено відкачка води з присадибної ділянки та двох житлових будинків. Рівень води сягав 3-5 см над рівнем підлоги.

м. Винники

– по вул. Лєрмонтова, 25 відбулось затоплення присадибної ділянки та  житлового будинку (вода під підлогою). На місці працює пожежно-рятувальне відділення ГУ ДСНС України.

Кам’янко-Бузький район

– у м. Кам’янка-Бузька по вул. Павлова, 2  ґрунтовими водами підтоплено підвал дитячого садочку, рівень води  50 см. На місці працює пожежно-рятувальне відділення ГУ ДСНС України.

– у с. Запитів ґрунтовими водами підтоплено підвал двоповерхового  восьмиквартирного житлового будинку, рівень води 30 см. На місці працює мотопомпа ГУ ДСНС України.

Городоцький район

– у с. Побережне відбувся перелив р. Вишенька через дамбу. Підтоплено дорогу  довжиною 50 м., висота води 40 см. Відсутній доїзд до одного житлового будинку.

Буський район

– виявлено значне підняття ґрунтових вод в населених пунктах, що призвело до підтоплень підвалів та присадибних ділянок жителів які проживають в низині сіл Боложинів, Гумнисько, Задвір’я, Купче, Ракобовти, Милятин, Ожидів, Побужани, Полтва, Соколя, Соколівка, Топорів, Тур’є, Чаниж, Красне, Олесько, Буськ.

– у с. Побужани ґрунтовими водами підтоплено підвал середньої школи. Працює глибинний насос пожежно-рятувальної частини м. Буськ.

– у с. Задвіря ґрунтовими водами та місцевим стоком підтоплено 7 присадибних ділянок. Працює глибинний насос пожежно-рятувального підрозділу м. Буськ.

м. Буськ:

– у м. Буськ по вул. Солотвина (Клинці) відсутні доїзди до двох житлових будинків в зв’язку з затопленням проїжджої частини через розлив річки Солотвина;

– підтоплено парк імені І.Франка та дорогу до базару «Галвет» через розлив річок Полтва та З.Буг;

Миколаївський район

– в с. Гірське внаслідок підняття ґрунтових вод підтоплено 27 підвальних приміщень житлових будинків (рівень води 10 см) та 53 га сільськогосподарських угідь.

Яворівський район

– у с. Кам’янобрід підтоплено 8 приватних господарських угідь;

– у с. Наконечне-ІІ підтоплено 3 приватних господарських угідь;

– у с. Завадів підтоплено 8 приватних господарських угідь;

м. Львів

– силами підрозділів ГУ ДСНС здійснюється відкачка води по вул. Пластова, 1.

Фото: прес-служба головного управління ДСНС у Львівській області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...