ОСТАННІ НОВИНИ

Сех твердить, що Медведчук хоче скомпрометувати “Свободу”

|

Повідомлення прес-служби громадського руху «Український вибір» про акцію проти видобування сланцевого газу в Олеську, Ожидові, Буську – це провокація, спрямована проти ВО “Свобода”. Про це заявила народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО “Свобода” Ірина Сех, коментуючи повідомлення прес-служби громадського руху «Український вибір».

“Ніхто в Олеську, Ожидові, Буську та інших населених пунктах Львівщини не чув про жодну акцію цієї організації, ніхто не чув і не бачив ніяких активістів так званого “Українського вибору”, до якого має стосунок Віктор Медведчук, – цитує слова Ірини Сех прес-служба ЛОО ВО “Свобода”. – Однак хтось справно розсилає прес-релізи, призначення яких не стільки розрекламувати діяльність неіснуючої організації, як скомпрометувати ВО “Свобода”. Вони “запозичили” тези і гасла, які використовують свободівці, домагаючись справедливості і прозорості під час укладання угод з видобутку сланцевого газу, і за допомогою таких прийомів намагаються маніпулювати людською свідомістю. Однак в галицьких селах ніхто ніколи не чув про таких “борців” за права громад і чистоту довкілля”.

Ірина Сех закликає громадськість не вірити провокаційним заявам. “Медведчуківці борються не за здоров’я людей і екологічну безпеку – вони борються зі “Свободою”, – заявила народний депутат.   

Фото: Львівський портал

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...