ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям хочуть збільшити відпустку на чотири дні

|

Депутати хочуть збільшити тривалість щорічної мінімального оплачуваної відпустки до 28 днів, повідомляє ТСН. Нардепи Андрій Павловський і Олександр Турчинов вважають, що мінімальна тривалість оплачуваної щорічної відпустки в Україні (24 календарних дні), що не відповідає європейським стандартам трудового права.

Аби виправити цю ситуацію, вони зареєстрували проект № 2452, яким передбачено внести зміни в ст. 75 Кодексу законів про працю України, ст. 6 Закону “Про відпустки”. Право на справедливі умови праці, відповідно до частини 3 статті 2 Європейської соціальної хартії передбачає встановлення щорічної оплачуваної відпустки тривалістю не менше чотирьох тижнів.

Крім того, для деяких категорій працівників: – зайнятих на підземних гірничих роботах та в розрізах, кар`єрах і рудниках глибиною150 метріві нижче мінімальна тривалість оплачуваної щорічної відпустки встановлюється на рівні 32 календарних днів; – промислово-виробничого персоналу вугільної, сланцевої, металургійної, електроенергетичної промисловості, а також зайнятому на відкритих гірничих роботах, на роботах на поверхні шахт, розрізів, кар`єрів і рудників, на будівельно-монтажних роботах у шахтному будівництві, на транспортуванні та збагаченні корисних копалин, воєнізованому особовому складу гірничорятувальних частин відповідним чином збільшується до 32 календарних днів максимальна тривалість оплачуваної щорічної відпустки.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...