ОСТАННІ НОВИНИ

58,65% депутатів у лютому не здійснювали законотворчої діяльності

|

У лютому 2013 року найбільше «корисних» парламентарів зафіксовано у фракції «Свобода» (66,67%), а найменше – серед депутатів Партії регіонів (32,69%). Тобто, лише третина членів фракції ПРУ брала участь у підготовці законопроектів протягом лютого, тоді як більше половини від складу фракції ВО «Свобода» виступили в ролі «законоробів», інформує прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.

На відміну від грудня та січня, в лютому «Батьківщина» поступилась лідерськими позиціями Партії регіонів України. Найбільша опозиційна фракція зареєструвала самостійно, не кооперуючись з іншими політичними силами, 55 законопроектів, тоді як партія влади – 105.

Середній відсоток активних депутатів Верховної Ради України зафіксовано на рівні 41,35%. Це свідчить про те, що більша половина парламентарів не здійснювала активної законотворчої діяльності.

Партія регіонів була зорієнтована на законотворчу діяльність в сфері економіки, фінансів та господарювання і зареєструвала 45 профільних законопроектів. В пріоритетах Батьківщини (15 законопроектів) та УДАРу (4 законопроекти) реформування правоохоронної системи та зміни в системі судочинства. Свобода в лютому опікувалась питаннями політики та державного управління (13 законопроектів). Комуністична партія України законотворчу активність зосередила на питаннях соціальної політики та стандартів (45 законопроектів), як і позафракційні депутати (9 законопроектів).

Реклама партнерів

Більшість комітетів не проводила ні зібрань, ні засідань у лютому. Зважаючи на блокування парламенту опозиційними партіями, що створило передумови для невідкриття другої сесії ВРУ, робота в комітетах не розпочатись. Втім, останні також не відзначились іншими формами активності: засідання, круглі столи, зустрічі та зібрання.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...