ОСТАННІ НОВИНИ

Тягнибок також каже, що опозиція готова до перевиборів

|

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок заявив, що опозиція готова до перевиборів, інформує прес-служба партії.

«Забезпечення принципу персонального голосування – це лише один із етапів реформи парламентаризму в Україні. Адже ми хочемо, щоби Верховна Рада працювала як у цивілізованих європейських країнах – виходячи з норм народовладдя і демократії. Ми готові до перевиборів, а влада нехай буде готова до того, що парламент або працюватиме згідно з законом, або не працюватиме взагалі». Про це 20 лютого 2013 року під час брифінгу лідерів парламентських фракцій заявив керівник фракції «Свобода» Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок підкреслив, що Партія регіонів відмовилася від попередніх домовленостей щодо виконання вимог опозиції, тому немає сенсу вести перемовини з «регіоналами», які ввечері беруть на себе зобов‘язання, а вранці від них відмовляються.

З приводу ультимативної вимоги «регіоналів» розблокувати трибуну Олег Тягнибок зазначив: «Партія регіонів нас «лякає» перевиборами; вони шантажують нас тим, що ми, мовляв, маємо час для блокування трибуни лише до 5березня. Але це насправді свідчить лише, що в них бракує аргументів.

Наша позиція – принципова і незмінна. Ми вимагаємо забезпечення виконання конституційного принципу особистого голосування. Від цієї вимоги під жодними «погрозами» не відмовимось. Ми готові до перевиборів, а влада нехай буде готова до того, що парламент або працюватиме згідно з законом, або не працюватиме взагалі.

Забезпечення принципу персонального голосування – це лише один із етапів реформи парламентаризму в Україні. Адже ми хочемо, щоби Верховна Рада працювала як у цивілізованих європейських країнах – виходячи з норм народовладдя і демократії»,  – наголосив очільник «Свободи».

Як повідомлялося, вимогою опозиції є ухвалення відповідних змін до Закону «Про регламент Верховної Ради України», які унеможливлять порушення принципу особистого голосування. Серед них: подвійна реєстрація народних депутатів (особиста – письмова та електронна); блокування карток депутатів, які не зареєструвалися в сесійній залі; покарання порушників принципу персонального голосування шляхом заборони брати участь у засіданнях ВРУ; обов’язкове переголосування рішень, ухвалених із порушенням принципу особистого голосування.

Фото: Михайло Дашкович 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...