ОСТАННІ НОВИНИ

У Шевченківському та Личаківському районах Львова можливі проблеми з водою

|

Сьогодні бригади ЛМКП «Львівводоканал» розпочали роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водогону «Зарудці – Львів», по якому здійснюється водопостачання від водозаборів північної групи до споживачів  Шевченківського району м. Львова. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

На час виконання робіт від сьогодні, 13 лютого і до 16 лютого можливе пониження тиску води у Шевченківському районі та частково у Личаківському районі, а саме на вул. Б.Хмельницького – Новознесенська – Польова – Пластова – Богданівська.

«Поблизу с.Зашків під залізничною колією пролягає ділянка магістрального водогону діаметром 1000мм, на якій щомісяця трапляються серйозні аварії. Ми плануємо замінити 30 погонних метрів водогону. Треба виконати великий обсяг робіт: протягнути новий водогін під колією, під’єднати, виконати промивку та дезінфекцію. До робіт, які триватимуть  кілька днів, будуть залучені 2 бригади, 6 одиниць техніки. Ми докладемо усіх зусиль, аби завершити під’єднання якомога швидше та відновити водопостачання споживачам у повному обсязі», – коментує головний інженер Валентин Вольський.

 Фото: PHL

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...