ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий не проявив здорового глузду, попри сподівання депутатів

|

Міський голова Львова Андрій Садовий наклав вето на ухвалу «Про внесення змін до структури виконавчих органів Львівської міської ради, затвердження загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», прийняту на пленарному засіданні сесії ЛМР 7 лютого. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Як зазначено у зауваженні, вказана ухвала прийнята з порушенням п.5 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Нагадаємо, під час пленарного засідання депутати проголосували за ухвалу «Про внесення змін до структури виконавчих органів Львівської міської ради, затвердження загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» з зауваженнями, які запропонував Любомир Мельничук, голова комісії з депутатської діяльності та законності.

«У статті 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування» зазначено, що до виключних повноважень міської ради належить затвердження структури виконавчих органів міської ради. Місцева рада розглядає питання структури виключно за поданням міського голови.       

Реклама партнерів

Ухвала, за яку проголосували на сесії міської ради, на нашу думку, не відповідає п.6 ч.4 ст. 42 та п.5 ч.1. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», а також Рішенню Конституційного суду України від 9 лютого 2000 року № 1-рп/2000 у справі № 1-5/2000», – зазначила Гелена Пайонкевич, керівник юридичного управління ЛМР.

Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.