ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати запевняють, що не збирались переносити «Вернісаж»

|

Депутати Львівської міської ради офіційно заявляють,  що жодних  рішень щодо перенесення ринку «Вернісаж» не ухвалювали, а також не розглядали на відповідних депутатських комісіях. Про це повідомили у відділі інформаційної політики управління «Секретаріат ради» ЛМР з посиланням на секретаря ЛМР Василь Павлюк.

«Останнім часом в інформаційному просторі поширюється інформація про перенесення ринку «Вернісаж» на інше місце, а саме на вулицю Кривоноса-Замкову.  Дивує те, що у всесвітній мережі уже активно розповсюджується проект ухвали ЛМР, який передбачає «надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо перенесення земельних ділянок на вул. М. Кривоноса – Замкову в постійне користування для розміщення ринку з продажу товарів народного побуту». Мало того, цей проект ухвали підписаний деякими керівниками відповідних управлінь та департаментів ЛМР. Офіційно відмежовуємось від цих протиправних дій та намірів і офіційно заявляємо, що не маємо жодного стосунку до згаданої ухвали. Більше того, у порядку денному 10-ї сесії Львівської міської ради шостого скликання не передбачено розгляд цього питання», – йдеться у повідомленні депутатів.

Для вирішення цієї ситуації міські обранці вважають за необхідне  провести громадські слухання з участю Спілки художників, Спілки Архітекторів, громадськості та депутатського корпусу. Для цього також необхідно залучити фахівців та з’ясувати думку дирекції Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...