ОСТАННІ НОВИНИ

Через п’яного “жартівника” в електричках шукали міну

|

Першого лютого об 19.10 в чергову частину лінійного відділу на станції Львів надійшло повідомлення, про те, що до правоохоронців звернувся громадянин К. та повідомив, що в електропоїзді, який прийшов із Мостиськ на приміський вокзал , є міна. Про це повідомили у підрозділі зв’язків з громадськістю Управління МВС України на Львівській залізниці.

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що на час повідомлення на приміському залізничному вокалі ст. Львів знаходились два електропоїзди, а саме: сполученням Мостиська – Львів та сполученням Львів – Шкло.

На охорону громадського правопорядку та недопущення сторонніх осіб в небезпечну зону залучалось – 28 працівників міліції лінійного відділу на станції Львів, 10 військовослужбовців внутрішніх військ, 12 працівників воєнізованої охорони. Забезпечено було також евакуацію пасажирів з місця події, а це близько 310 чоловік та обслуговуючого персоналу.

Місце події було обстежено експертами вибухотехнічних підрозділів НДЕКЦ при Управління МВС України на Львівській залізниці та НДЕКЦ при Головному управлінні МВС України у Львівській області.

Реклама партнерів

Після ретельної перевірки об’єктів вибухонебезпечних предметів не виявлено. Громадянина К., було освідчено в Львівській обласній державній клінічній лікарні невідкладної допомоги, де лікарі поставили діагноз: алкогольне сп’яніння 1.6 проміля.

Затримка електропоїзда сполученням Львів – Шкло склала близько 15 хв.

Фото: Львівський портал 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.