ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік вирішив покористуватись чужим Інтернетом і загримів за грати

|

На Львівщині за матеріалами СБУ засуджено приватного підприємця, який незаконно втручався у мережу електрозв’язку. Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області.

Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області визнано винним місцевого приватного підприємця, який без отримання ліцензії та дозвільних документів на користування радіочастотою надавав незаконні послуги доступу до мережі Інтернет через самовільно встановлений несертифікований радіоелектронний передавач.

Порушуючи Закон України «Про радіочастотний ресурс України», 32-річний підприємець самовільно встановив передавач на будівлі одного з підрозділів державної служби України, під’єднав його до антени та налаштував на частоту, яка знаходилася у безпосередній близькості до смуги частоти, виділеної іншому суб’єкту господарювання у сфері послуг телекомунікації. Таким чином підприємець створив радіоперешкоди, блокувавши роботу іншого суб’єкта господарської діяльності.

Слідчими СБ України у Львівській області в результаті проведення огляду місця події виявлено та вилучено телекомунікаційне радіовипромінювальне обладнання, а стосовно вищевказаного зловмисника порушено та розслідувано кримінальну справу за ч.1 ст.361 Кримінального кодексу України.

Постановою суду його визнано винним та передано на поруки трудового колективу з конфіскацією предметів вчинення злочину.

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...