ОСТАННІ НОВИНИ

Данський фан-кемпінг у Львові визнано найкращим на Євро-2012

|

На щорічній церемонії вручення премій в галузі маркетингу, яка нещодавно відбулась в Римі, керівництво УЄФА оголосило данський фан-кемпінг у Львові найкращим проектом програми KISS у категорії програм для фанів національних збірних цьогорічного чемпіонату Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Дякую Львову за надзвичайно велику допомогу та фантастичну енергію при організації цього фан-кемпінгу для вболівальників Данії. Веселого Вам Різдва та дуже щасливого Нового року», – зазначив організатор данського фан-кемпінгу, представник Данської футбольної асоціації Джейкоб Лауесен.

Нагадаємо, фан-кемпінг знаходився у «Бухті вікінгів», що за Львовом. Під час чемпіонату Європи з футболу там проживало понад п’ять сотень данців.

Програму з обміну знаннями та інформацією (KISS) УЄФА запустила у 2005 році, щоб підвищити професіоналізм працівників національних футбольних федерацій, навчити їх ефективніше вирішувати проблеми, з якими стикаються футбольні адміністратори в Європі. Проблеми, якими займається KISS, – телевізійні та інтернет-права, промоція футбольних заходів на ринку, менеджмент фан-клубів, робота стюардів і охорони на стадіонах, нові стратегії поширення квитків, партнерські стосунки зі спонсорами і зв’язки зі ЗМІ.

Фото: Львівський портал 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...