ОСТАННІ НОВИНИ

Жителька Львова відзначила 103-ій день народження

|

Цього місяця вже третій уродинник відзначає 100 і більше років. Так, минулої неділі, 16 грудня, мешканка Галицького району відсвяткувала 103-ій день народження. До ювілярки, з нагоди знаменної події з привітаннями завітали працівники управління соціального захисту Львівської міської ради й вручили 1 тис.грн., яку виплачують з бюджету міста відповідно до підписаного міським головою розпорядження. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Традиція відзначати ювілярів нашого міста зародилась кілька років тому. Весь цей час міська влада з року в рік радо вітає «золотих ювілярів», адже це вже уставлена традиція, яка повинна існувати й надалі, і якої ми будемо дотримуватись. До слова, це вже третя уродинниця цього місяця, якій щиро бажаємо здоров’я й утіхи від життя», – каже начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

На сьогоднішні вже 29 львів’ян-довгожителів відзначили 100 і більше років. Загалом у 2012 році вікові ювілеї відзначають понад три десятки мешканців нашого міста.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...