ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові затримали два автомобілі з цигарками на 63 тис грн.

|

Працівники Управління державної служби боротьби з економічними злочинами ГУ МВС України у Львівській області викрили нелегальний канал збуту тютюнових виробів. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Співробітники УДСБЕЗ обласного управління міліції у Львові виявили два автомобілі з цигарками відомих марок. За кермом транспортних засобів були жителі Полтавської та Чернівецької областей.

Поряд з транспортними засобами перебувала замовник товару – мешканка Львівської області. Жіночка пояснила, що їй привезли 30 ящиків з цигарками, тобто 15 000 пачок за ціною 4,2 гривні за кожну на загальну суму 63 000 гривень.

З’ясувалось, що цигарки контрафактні, тобто такі, що містять об’єкти права інтелектуальної власності, вивезення і транспортування яких на митній території України призводить до порушення прав власника, які захищаються відповідно до чинного законодавства України та міжнародних договорів, укладених в установленому законом порядку.

Реклама партнерів

На даний час слідчі Личаківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області розпочали досудове розслідування за статтею 229 (незаконне використання чужого знака для товарів чи послуг) КК України.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.