ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові торгуватимуть екологічною продукцією

|

До участі у Ярмарку органічної продукції, що стартує у Львові завтра, зголосилося  близько п’ятнадцяти господарств  та фірм не лише Львівщини, але й  усієї Західної України. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, львів’яни зможуть скуштувати та придбати екологічно чисті продукти.

«Попит на таку продукцію щодня зростає, але  на противагу цьому, кількість господарств, що її вирощують на території нашої країни не збільшується. Багато виробників роблять приставку «еко», «біо» до своїх продуктів, однак це звичайнісінька маніпуляція. У Львові спеціалізованих магазинів еко-їжі немає», – розповіла президент громадської організації «Екотерра» Наталя Чоловська.

Варто зазначити, що органічну продукцію купують переважно споживачі, які мають достатню фінансову спроможність, бо ціни на екологічно чисту продукцію вищі на 30-40%, порівняно зі звичайними продуктами. 

Реклама партнерів

«Цінова політика залежить від насиченості ринку такою продукцією. За кордоном господарства, що вирощують органічні продукти, отримують допомогу від держави. Така політика сприяє щорічному збільшенню господарств, та здоров`ю громадян країни. Так, в Польщі подібні Ярмарки відбуваються раз в три місяці», – додає Наталя Чоловська.

В Україні перейти  на органічне виробництво дуже важко, адже територія, на якій вирощується продукція, не має бути забрудненою. У вирощуванні не можна використовувати жодних пестицидів, нітратів, антибіотиків, гормонів, барвників.

Додамо, ярмарок триватиме з 10.00 до 16.00 год на вулиці Валовій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.