ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні щодня до 600 дітей госпіталізують з грипом

|

З початку епідеміологічного сезону захворюваності на грип через хворобу госпіталізовано 33,3 тисячі українських дітей. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив начальник  відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Віктор Ляшко. Зважаючи на те, що епідеміологічний сезон розпочався 1 жовтня, то щодня в середньому госпіталізують близько 600 дітей.

“Кількість осіб, які були госпіталізовані з діагнозом грип та ГРВІ становить 41 тисячу 791, це 3,5 % від загальної кількості хворих. Дітей віком до 17 років госпіталізовано 33 тисячі 308, тобто 79,7% від кількості госпіталізованих”, – сказав В.Ляшко.

Варто зазначити, що рівень госпіталізації дітей не є рівномірним, адже на початку жовтня кількість хворих була не значною, зростання почало фіксуватись приблизно з 43 тижня року. Проте наразі середньостатистичні показники госпіталізованих становлять саме близько 600 осіб до 17 років на добу.

Нагадаємо, наразі в Україні на грип та ГРВІ захворіло 1 млн 200 тисяч осіб. За даними ВООЗ, найкращим методом захисту є вакцинація. Щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому пів мільйона смертей.

Реклама партнерів

Фото: Львівський портал  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.