ОСТАННІ НОВИНИ

Партія «Русь Єдина» проведе у Львові круглий стіл про «відродження фашизму»

|

Завтра у Львові заплановано проведення круглого столу «Відродження фашизму в Україні. Причини та наслідки». Як вказано в повідмоленні для ЗМІ, організаторами заходу є партія «Русь єдина» та всеукраїнський рух «Русскоє вєче». Очікується, що круглий стіл пройде в будівлі Російського культурного центру на вулиці Короленка.

У повідомленні цитують слова лідера «Русского вєчє» Олександра Свістунова», котрий твердить, що в ідеології партії «Свобода» закладено елемент фашизму і коли така сила проходить у парламент, то це викликає серйозні побоювання.

«Націоналізм в Україні, явище особливе, і це відповідь з боку суспільства на безсилля нашої влади. Страшний український націоналізм тим, то він не тільки має елементи фашизму, а легко може перейти, і вже перейшов у деяких позиціях у фашизм. Це й фашистські витівки «Свободи» у Львові на 9 травня, це і пропаганда есесівської дивізії «Галичина», яка йде у Львові повним ходом. А в самій ідеології партії «Свобода», закладений елемент фашизму і коли ця магрінальная партія входить в законодавчу гілку влади, це викликає дуже серйозні побоювання, так як їх вплив на законодавчі процеси може дуже швидко привести країну до трагічних наслідків».

За словами Свістунова, круглий стіл пройдет у Львові саме з тієї причини, що «тут відбуваються справжні нацистські прояви і на цьому прикладі ми покажемо Сходу і Південно-сходу України, щоо не можна бути байдужими до проблеми фашизму».

Реклама партнерів

!Ми запросили на круглий стіл відомих українських і російських політологів, главу антифашистського комітету Львівщини Олександра Калинюка, фахівців з різних політичних партій, з Криму приїдуть представники козачих об`єднань, керівник Кримської гілки руху «Русскоє Вєчє» Костянтин Книрик і представники різних громадських організацій України» – сказав О.Свістунов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.