ОСТАННІ НОВИНИ

342 міські автобуси облаштовані GPS, - перевізники

|

Перевізники продовжують встановлювати GPS-пристрої на автобусах, що здійснюють перевезення міськими маршрутами. Відтак, за інформацією перевізників, навігаційними пристроями вже облаштовано 342 автобуси та 35 трамваїв. Про це повідомили у  прес-службі Львівської міськради.

За інформацією перевізників, 342 автобуси на міських маршрутах облаштовані GPS-пристроями: 53 автобуси ЛК АТП № 1, 69 автобусів ПАТ «ЛАТП-14630», 120 автобусів ТзОВ «Фіакр-Львів», 5 автобусів ТзОВ «Міра і К» та 95 автобусів ТзОВ «Успіх БМ».

«Не до усіх автобусів, які за інформацією перевізників облаштовані навігацією, має доступ управління транспорту. Триває налаштування параметрів системи», – Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку.

Нагадаємо, як повідомляв раніше Микола Жук, начальник управління транспорту та зв’язку, перевізникам продовжено термін встановлення навігаційних пристроїв – до 15 листопада.

Реклама партнерів

«Цього тижня ми отримали 27 датчиків. Вже встановлено 20, ще 7 буде влаштовано цієї ночі. Триває процес активізації програмного забезпечення. Пусконалагоджувальні роботи триватимуть день-два. Зі суботи розпочнемо облаштовувати ще 45 автобусів, пристрої мали б отримати на днях. Відтак, на вівторок у нас буде облаштовано навігацією 110-115 автобусів. Хочемо повністю охопити маршрути №3А, 2А, 5А, 6А, 16», – уточнив Михайло Сидорович, директор АТП №1.

Як зазначив директор ТзОВ «Міра і К» Микола Шкурган, підприємство підписало договір на поетапне встановлення GPS-пристроїв на 100 машин. Наразі тільки 5 автобусів реально працюють з навігацією.

Довідка

GPS – це система супутникової навігації, що дозволяє визначити місце розташування транспортного засобу.

Переваги GPS:

супутниковий моніторинг громадського транспорту, контроль в реальному часі

оновлення інформації кожні 10 секунд

наявність інформації про весь транспортний потік міста – автобусні маршрути, трамваї, тролейбуси

контроль за кількістю транспортних засобів на лінії

контроль за дотримання графіку руху

контроль за часом виїзду/в’їзду з/в депо

контроль кількості та тривалості рейсів кожного транспортного засобу 

визначення місця і тривалості зупинок

контроль за дотриманням схеми руху та відхиленням від маршруту 

оптимізація і скорочення інтервалу руху транспорту

оперативне реагування під час нештатної ситуації (ДТП, обрив ліній електропередач тощо) та порушень

зменшення часу реагування під час нештатної ситуації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.