ОСТАННІ НОВИНИ

Богдан Дубневич виграв суд у Партії регіонів

|

Партії регіонів не вдалося змусити Богдана Дубневича згорнути кампанію “Жодного голосу Партії регіонів!”. Про це повідомила прес-служба кандидата у народні депутати України Богдана Дубневича з посиланням на його довірену особу Ростислава Бриду.

Як вказано у повідомленні прес-служби, “регіонали” програли суд, який вони самі ж ініціювали, вимагаючи від відповідача прибрати з львівських вулиць білборди та інші агітаційні матеріали Богдана Дубневича, в яких він закликає галичан не голосувати за партію влади.

8 жовтня представники Партії регіонів виявили агітаційний плакат Богдана Дубневича з написом “Жодного голосу Партії регіонів!”. Відтак уповноважена особа Партії регіонів в одномандатному виборчому окрузі №115 звернувся у Львівський окружний адміністративний суд з вимогою зобов`язати Богдана Дубневича утриматись від порушень порядку ведення передвиборчої агітації.

Позивачі вважали, що Дубневич розміщує свої агітки у місцях, які не були спеціально відведені для цього органами місцевого самоврядування, а кріцм того, на їх думку, напис “Жодного голосу Партії регіонів!” спонукає виборців голосувати проти їхньої партії, відтак вимагали зняти ці білборди.

13 жовтня Львівський окружний адмінсуд, розглянувши подані документи і матеріали, постановив, що позивач не надав жодних належних доказів, які б підтверджували та обгрунтовували порушення Богданом Дубневичем виборчого законодавства. Тому у задоволенні адміністративного позову Партії регіонів відмовив повністю.

Богдан Дубневич у коментарі для журналістів запевнив, що ніякі провокації з боку Партії регіонів не змінять його позицію і він і надалі буде протистояти антиукраїнським силам. “Вони хотіли, я так розумію, зняти мене з перегонів. Але їм це не вдасться. Я буду закликати галичан не голосувати за Партію регіонів, тому що вона працює на розкол України, вона знищує українську мову, знищує нашу історію”, — сказав він.

Фото: Львівський портал

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...