ОСТАННІ НОВИНИ

У ресторанах Львова можна «брати їжу з собою»

|

Львівські ресторатори вдосконалюють меню своїх закладів. Так у центрі міста близько 60% ресторанів матимуть фан-меню та близько 90% з них надаватимуть послугу «To go» («Взяти їжу з собою»). Про це повідомили в управлінні економіки Львівської міської ради, інформує медіа-центр – «Львів-2012». 

Два місяці тому рестораторам запропонували перекласти меню багатьма мовами та розробити фан-меню.  Про це розповіла в. о. начальника управління економіки Львівської міської ради Вікторія Довжик.

«Впровадити фан-меню погодилися більшість закладів. Багато ресторанів називають це експрес- або швидке меню, яке не потребує багато часу для приготування і є зручним для туристів», – додала Вікторія Довжик.

Відтак, в окремих ресторанах вже є меню на 8-ми мовах. Кожне фан-меню включає приблизно 7-10 страв.

Також серед вказівок, щодо покращення роботи львівських ресторанів перед єврочемпіонатом були: забезпечення відвідувачів Wi-Fi і безкоштовними туалетами; впровадження безготівкового розрахунку; та наявність щонайменше одного працівника на зміні, що володіє англійською мовою.

Сьогодні про виконання рекомендацій свідчитимуть наклейки «Привітне місто».

Довідка

У рамках програми «Привітне місто» у Львові вже відзначено 135 закладів громадського харчування, з них 107 – в центральній частині міста.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...