ОСТАННІ НОВИНИ

У березні-квітні на Львівщині традиційно пройде місячник озеленення та благоустрою

|

Традиційно кожного року третьої суботи квітня у Львівській області відзначається День довкілля. Цього року День довкілля припадає на 21 квітня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

Метою проведення Дня довкілля та місячника озеленення, прибирання і благоустрою є покращення стану навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень, очищення русел річок, поширення екологічних знань, проведення конкурсів, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об`єктів масового перебування та відпочинку населення.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області щороку організовує та проводить низку природоохоронних заходів, спрямованих на очищення довкілля, покращення його стану, здійснення активних заходів державного і громадського контролю у галузі охорони довкілля, привернення уваги суспільства до екологічних проблем, залучення до природоохоронної роботи якомога більше людей.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області  закликає всіх мешканців Львівщини взяти активну участь у проведенні заходів з озеленення, прибирання та благоустрою (з 1 березня по 13 квітня) і Дня довкілля (21 квітня).
Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...