ОСТАННІ НОВИНИ

Виконавчий комітет ЛМР схвалив зміни до міського бюджету

|

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради схвалив зміни до міського бюджету м. Львова на 2012 рік. Зокрема, збільшено видатки на господарські потреби кількох департаментів та управлінь. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«У зв’язку з тим, що практично немає за що купити ні паперу, ні оплатити жодних послуг, пропоную схвалити поправки до міського бюджету, зокрема за рахунок вільних залишків коштів міського бюджету скерувати 5 млн 300 тис. грн. нашим відділам та управлінням: департаменту «Адміністрація міського голови» – 1 млн 35 тис. грн., виконавчому комітету ЛМР – 2 млн 144 тис. грн., департаменту економічної політики – 591 тис. грн., адміністративно-господарському управлінню – 1 млн 35 тис. грн., департаменту житлового господарства та інфраструктури – 501 тис. грн. у частині господарських видатків», – розповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Нагадаємо, сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про схвалення змін до міського бюджету м. Львова на 2012 рік».

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...