ОСТАННІ НОВИНИ

Lviv Fashion Week запрошує епатажних дизайнерів взяти участь у новому проекті

Львівський портал

|

Lviv Fashion Week запускає новий модний проект In Avant Garde, який стане черговою подією в серії проектів Art&Fashion, що вже декілька сезонів проходять на Львівському тижні моди. Про це «Львівському порталу» повідомили організатори Тижня моди.  

«In Avant Garde» присвячений авангарду в моді і мистецтву в моді. Проект, для якого під час Львівського тижня моди виділений окремий день, буде включати покази колекцій і окремих епатажних образів, виставки та інсталяції.

Існують дизайнери, для яких креативність та епатаж важливіші, ніж носибельність, трендовість і комерційність, а contemporary art їх цікавить більше, аніж мейнстрім і модні тенденції. Такі дизайнери не можуть представити свої твори на подіумі, оскільки вони надто авангардні і це не формат для Тижнів моди. Власне тому наступного сезону Lviv Fashion Week дає зелене світло таким колекціям – в проекті In Avant Garde.

До участі у проекті запрошуються: дизайнери з авангардними колекціями, колекціями, в яких мистецтво переважає над носибельністю; дизайнери з колекціями/образами, орієнтованими на «чисте» мистецтво; дизайнери з колекціями з нетрадиційних матеріалів, художники contemporary art, що можуть представити твори на тему fashion; дизайнери і художники, що можуть спільно створити авангардний образ чи колекцію.

Для участі у «In Avant Garde» потрібно надіслати коротке резюме, портфолійні фото колекції або ж опис образу/твору мистецтва, який планується продемонструвати на Lviv Fashion Week за адресою: [email protected] до 15 жовтня 2011.

Найбільш епатажні творіння дизайнерів, найнеймовірніші образи, найсміливіші fashion-ідеї будуть представлені 27 жовтня на Львівському тижні моди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *