ОСТАННІ НОВИНИ

Українську інтелігенцію змушують підписатися під листом на захист Тимошенко – Понамарчук

Львівський портал

|

Збираються підписи у представників української інтелігенції на підтримку Тимошенко та проти судової системи в Україні, про це УНН повідомив президент Фонду вільних журналістів імені В`ячеслава Чорновола Дмитро Понамарчук.

Понамарчук розповів, що йому телефонували окремі представники української інтелігенції та розповіли, що їх шантажують тим, аби вони підписались під листом за Тимошенко та проти судової системи.

“Нам кажуть, що якщо підпишете звернення, то ви – демократи, інакше – ви зрадники”, – повідомили Д.Понамарчуку та додали, що до них зверталися із вимогою поставити підпис до 17.00 сьогоднішнього дня.

У совю чергу, Д.Понамарчук попросив усіх тих, до кого зверталися із відповідною пропозицією, “не піддаватися на шантаж та на провокації” та закликав тих, хто погоджується із текстом листа, зробити це індивідуально без примусу та відкрито заявити про свою позицію.

Нагадаємо, 4 серпня президент Фонду вільних журналістів імені В`ячеслава Чорновола Дмитро Понамарчук зателефонував до редакції УНН та висловив обурення з приводу того, що окремі журналісти “цькують” підписантів листа представників української інтелігенції до Президента України Віктора Януковича.

Він сказав, що у знак солідарності з позицією української інтелігенції, яка підтримала Президента, ставить підпис під листом також та закликає це зробити тих, хто підтримує реформи глави держави та боротьбу з корупцією.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...